Незалежно від того, чи є ви емігрантом чи біженцем, ми надаємо українцям адресну інформацію

Що я можу зробити, до кого мені звернутися?

З перших днів перебування в Німеччині українці всюди знаходять підтримку та житло.  Як все буде далі, наразі невідомо.  На цій сторінці MOVARE хоче поступово зібрати інформацію спеціально для громадян України, які хотіли б залишитися в Німеччині назавжди.  На всі запитання відповість команда MOVARE в Україні та Німеччині.

Ще до початку агресії багато українців мали намір емігрувати до Німеччини. Але, окрім необхідної професійної кваліфікації, в цьому питанні важливу роль відіграє те, наскільки добре емігрант володіє німецькою мовою. У багатьох професіях і у багатьох роботодавців необхідною умовою для того, щоб отримати роботу, є достатній рівень німецької мови.

MOVARE e.V. співпрацює з компаніями, які спеціалізуються на еміграційних консультаціях та на працевлаштуванні українських професіоналів.

Найпростіший спосіб щоб почати співпрацювати з нами – зареєструватися безпосередньо на нашій сторінці / нашому сайті. Після реєстрації, наші україномовні колеги негайно сконтактують з вами, дадуть необхідну інформацію, та зв’яжуть вас з відповідними німецькими партнерами.

Зареєструватися

Хоча майже всі люди, які допомагають біженцям з України в Німеччині заслуговують на довіру, ми хочемо застережети вас, що є й злочинці, які хочуть заробити на стражданнях біженців. Саме тому, якщо можливо, довіряйте тільки тим людям, яких ви знаєте або яких вам рекомендують.  Окремо хочемо звернеться до жінок, будь ласка ніколи не слідуйте за незнайомими чоловіками, якщо вони не є співробітниками офіційних органів, волонтерських або організацій, що допомогають, які можуть ідентифікувати себе.

Якщо ви прибули до Німеччини як біженець, будь ласка, переконайтеся, що ви надаєте підпис лише офіційним органам влади.

Після реєстрації, в Німеччині, ви отримаєте фінансову допомогу та медичне страхування. Все інше можна купити/отримати без надання особистого підпису.

Ви втекли із зони воєнних дій в Україні? Ласкаво просимо до Німеччини. Вам потрібні інформація та допомога, житло чи медичне обслуговування? Ми хочемо бути вашим першим цифровим контактним пунктом для доброго початку перебування в Німеччині. Зміст цього веб-сайту поступово розширюється.

Ласкаво просимо до Німеччини

Маєте запитання або інформацію?

Телефон: +380674229103                                                        
WhatsApp сервіс: +380674229103                                                     
E-Mail: info@movare.eu